Nejúspěšnější harrachovští sportovci se sešli v Orea Resortu Sklář

09.05.2018
Nejúspěšnější harrachovští sportovci se sešli v úterý 24. dubna v Orea Resortu Sklář v Harrachově, kde Komise pro sport, školu a mládež ve spolupráci s městem Harrachov vyhlásila nejlepšího sportovce za léto 2017 a zimní sezonu 2017/2018.

Úvodního slova se ujal předseda komise Daniel Beneš, který ve své řeči mimo jiné zmínil, že město v uplynulých letech poskytlo sportovcům finance ve výši 3,388 mil. Kč. Na jeho slova navázala starostka města Eva Zbrojová a připomněla přítomným vybudování workoutového hřiště, cvičebních prvků u školy a pumptrackové dráhy. „Jsme hrdí na to, že zde máme tolik vynikajících sportovců. Město na rozvoj především mládeže hodně dbá a v jejich podpoře budeme dál pokračovat,“ poznamenala starostka a doplnila, že město plánuje vytvořit zázemí pro sportující mládež v areálu středních skokanských můstků.

Uplynulý rok byl z hlediska harrachovského sportu velice úspěšný, a tak zástupci města rádi ocenili nejlepší mládežnické sportovce z řad místních klubů a poděkovali jim za výbornou reprezentaci. Vyhlašování se ujal Wolf Slavík a předávání cen starostka Eva Zbrojová, místostarosta Ing. Jaroslav Čech, ředitelka ZŠ Ing. Helena stříbrná, předseda komise Daniel Beneš a vynikající biatlonistka Eva Puskarčíková.

Pro ocenění si během slavnostního vyhlášení dokráčelo na dvě desítky sportovců, týmů a trenérů. Ocenění obdrželi pohár s titulem Sportovec roku, dárkové poukazy a drobný dárek.

Aktuálně z Semilska